Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Просто обожнюю цей сольник! Смак манго неймовірно соковитий і природний, жодної штучності.
Мне понравилось, что вкус натуральный, без химозного привкуса. Никотин мягкий, не рвет горло. Но, мне кажется, немного завышена цена.
ну норм, но вкус джема не обнаржил
Смак ананаса дуже насичений і приємний, але після довгого паріння здається трохи приторним. Загалом якість жижі хороша, пар відчувається м'яким. Але хотілося б, щоб аромат був трохи більш натуральним.
Хотілося б більше насиченості, а в цілому приємний смак
Marvellous Max приємно здивували, бо чорниця відчувається соковито, без зайвої хімозності. Також зручно, що це набір для самозамісу, бо можна точно підігнати міцність і базу під себе. Але от аромат не дуже стійкий, через кілька затяжок трохи "вицвітає". Проте, попри це, я покупкою задоволена.
Оч вкусно, наконец-то малина реально кислая, а вкус насыщенный как в одноразках. Топ
Alchemist Vero Tobacco доволі непоганий — тютюновий смак приємний, не надто різкий, що для мене плюс. Міцність нормальна, дає задоволення і без кашлю. Але хотілось би трохи глибшого аромату, бо інколи відчувається "плоскувато". Загалом користуюсь з кайфом, але от до ідеалу трішки не дотягнуло.
Ну таке, 50/50, щось не дуже моє поєднання, але парити можна
Це один з моїх найулюбленіших смаків від чейзера, всім раджу (особливо тим хто любить солодке)