Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Загалом, цей набір залишив приємне враження, бо смак яскравий, реально добре відчувається солодка суниця з легкою кислинкою ківі. Сам мікс досить збалансований – не приторний, не нудний, можна парити хоч весь день підряд. Щодо мінусів – хотілося б трохи більше насиченості смаку, особливо ківі.
Все друзья советовали и говорили что вкусно, мне не понравилось, потому что не люблю цитрусовые вкусы
Дуже дякую за швидку доставку. Боялась не встигну забрати, але прийшло ще швидше ніж очікувала! Мені сподобався цей набір, поєднання ягід з ментолом найсмачніше, а смак саме у chaser дуже насичений, тому всім раджу.
Я, як фанат цитрусових смаків, мандарином цілком задоволений.
В принципі, не жахливо, але вдруге навряд чи куплю.

Цікаве поєднання, спочатку не зрозумів, але в результаті задоволений
Боже, вкус дрянь, так банана много, и химозный такой привкус
В общем, неплохо, но ждал большего льда. Смородина чувствуется, но не слишком ярко, иногда кажется, что вкус немного искусственен. Цена по акции – единственное, что делает этот товар достойным внимания.
Неплохо, но мне не хватает кислинки во вкусе
На жаль, рідина не виправдала моїх очікувань. Смак кислуватого яблука виходить надто штучним, а сам пар – не надто приємний. Але, навіть попри все це, через незвичайний післясмак я точно навряд чи знову куплю цей продукт.