Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

очень вкусно и действительно 1 в 1 киви!
Смак цікавий, але не на кожен день. Швидко набридає. Але якість рідини хороша, пара густа.
Описание несоответствия действительности жидкость непонятного вкуса и с большим количеством ментола ничего того что указано в описании не присутствует полное разочарование так как я вообще например не переношу ментолом зря выкинутые деньги
Vapebanda
Юрий , доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Наступного разу, рекомендуємо брати класичні смаки від компанії Alchemist, або спробувати інших виробників такі як: Mad Diner, Uliq, Yum-Yum, Elf Liq або Lucky)
смак кавуна як в дешевих цукерках, дуже штучний, навіть малина не змогла його перебити, було б краще якби більше відчувалась малина а не кавун
Смак прикольний, лимон відчувається чітко, ніби цедра з кислинкою і дуже освіжає.
Вперше спробував парити грушу і дуже цьому радий, точно візьму ще раз!
Смак ніби й норм, але якийсь хімозний посмак залишає. Ківі з полуницею відчуваються, але не дуже яскраво.
Ну что сказать, не жалею, что попробовала и как для опыта — можно взять, ноо специфичный, не знаю возьму ли еще
Хуже не бывает. Вкус драпа с тухлыми носками, и пятерка ощущается как двойка. Этот бред можно смело назвать хуета !
Vapebanda
Oksana , вітаємо, нам прикро що вам не сподобалась рідина по смаку(
Ой, ну страшнувато було, звісно, брати такий мікс, бо кактус я ще не їв ахаха, не доводилось, знаєте)) Але інтерес таки переміг, і я замовив цю рідину, і знаєте що? Узагалі не пошкодував! Цікаве відчуття звісно, але прикольне, візьму якось ще