Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Цікаве поєднання, спочатку не зрозумів, але в результаті задоволений
Фрукти передані добре, але післясмак залишає легку хімозність
М'ята досить приємна, освіжає нормально, але смак вийшов трохи плоский — нічого особливого. Очікував більш насиченого холоду. Париться рівно, але швидко набридає.
Обожнюю цей смак! Легкий, освіжаючий, немає хімозного присмаку, як у деяких інших рідин. Круто передає атмосферу літнього лимонаду. Хотілося б ще такого варіанту із меншою міцністю.
Взяв по акції цей смак, але він новий для мене, бо яблуко ще не парив. Ну, з плюсів тільки те, що заплатив небагато, бо жижка взагалі не зайшла. Очікував зовсім іншого яблучного смаку, не сподобалось коротше.
Смак яблука доволі натуральний і приємно освіжає, особливо в поєднанні з сольовим нікотином. Париться м’яко, горло не дере. Єдине, аромат швидко набридає, хочеться чогось більш складного. Але як база — супер варіант.
Сподобалася ягідна свіжість, а ось післясмак не зовсім зайшов.
Смак реально крутий! Малина з гібіскусом створює щось нове, ще такого не пробував. Мікс ідеально підходить для літа, освіжає. Мінусів не помітив. Куплю ще!
в цілому прийнятний смак, але все ж є певний дисбаланс між ягодами і м'ятою.
Дуже кайфова рідина, смородина насичена, аніс додає цікавого посмаку. Париться м’яко, горло не дере. Ідеальний варіант на кожен день. Мінусів не знайшла.