Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Дууже сподобався аромат, 100% ще не ра3 візьму))
Смак доволі приємний, солодкий і нагадує свіжий пончик з глазур'ю. Інколи може бути трохи занадто солодким, але загалом залишився задоволений. Рекомендую спробувати для любителів десертних ароматів.
В этой линейке есть вкусы и получше
Прийшли картриджі із боковою заправкою, хоча замовляли із верхньою, сума замовлення була 1353 з безкоштовною доставкою, заплатили 1400 грн.
Vapebanda
Юлія, Доброго дня! Нам дуже прикро що сталась така ситуація з картриджами, наразі є картриджі лише з верхньою заправкою, ми передамо інформацію у відділ по роботі з сайтом аби вони виправили фотографію картриджа на картридж з верхньою заправкою. З приводу доставки - вона була безкоштовною, ви сплатили 47 грн за переказ коштів(оскільки у вас була оплата при отриманні)
Смак манго – топ! Але хотілося б трохи більше насиченості. В цілому, задоволений.
Класний смак, мені дуже сподобався
Ця жижа в мене займає 2 місце
Vapebanda
Богдан, доброго дня! Дуже радісно чути що вам сподобалась рідина) Дякуємо за відгук та до нових зустрічей!
Вкус действительно похож на сладкие хлопья, но мне не хватает чуть большей насыщенности.
Необычный вкус конечно, впервые беру "Энергетик", но после нескольких затяжек кажется немного химозным. Парится хорошо, но хотелось бы более яркого послевкусия. Для разнообразия пойдет, но не стал моим фаворитом и второй раз уж точно не возьму..
Парити приємно, не дратує горло, а міцність ідеальна. Тривалий смак після вдиху також радує. Загалом, я задоволена на всі 100%!