Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

взяла себе эту жидкость, по итогу она просто горькая, скорее безвкусная будто слегка вкус сигарет. ваниль там чувствуется на 5% и то изредка. не советую
Vapebanda
Масик, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Можемо вам запропонувати скоштувати наступного разу рідину від компанії ElfLiq - Snow Tobacco або Wick and Wire - Coco Tob, досить популярні рідини з тютюновим смаком і нотками ванілі та кокосу)
я фанат кокосу і заявляю що цей смак - топ
зображення не від кавуна з лимоном, але смак крутий
Vapebanda
Олександр, доброго дня! Раді що вам сподобався смак)
очень вкусно, вечно бы парил!
Ну, чейзер не розчарував, хороша жижка, компанії вдалося відтворити реальний смак мультифрукта
Замовив цей набір, бо люблю м’яту. Смак свіжий і доволі приємний. Нікотин відчувається м’яко, але хотілося б трохи більше насиченості. Сподобалося, що після затяжки залишається легкий холодок у роті, особливо круто в спеку. З мінусів — аромат міг би бути трішки яскравішим.
Сама жижа хорошая, но вкус яблока быстро приедается
Не надто притарна, класно відчуваються смаки, мені сподобалась
Пахне бомбезно, аромат прямо як у справжньому фрапучіно, але не вистачає більшої насиченості саме в смаку.
Думал, что будет вкусно, но нет – вкус странный, даже немного приторный. Попкорн вообще не чувствуется, а клубника какая-нибудь ненатуральная. Едва допарил.