Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

смак майже не відчувається, з всіх рідин lucky цей ніби без смаку
Vapebanda
Влад, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобався смак рідини(
Можемо вам порекомендувати інший смак від компанії Lucky, а саме Мохіто, Кавуневий лимонад або Вишневий лимонад) Це зараз топ 3 смаки від компанії Lucky))
Понравился вкус, не понравился процес смешивания
Ну, таке собі... Очікував більшого від цього смаку. Полуниця і лайм ледь відчуваються, а лід занадто різкий. Загалом, на любителя, але я б не радив.
жижа ніяка
Vapebanda
Дар'я, вітаємо, нажаль рідина дійсно не сильно смакова, але зовсім не псує картридж як інші) Можемо вам порекомендувати рідину elfliq, якщо шукаєте насичений смак в рідині)
Смак надто хімічний, і після нього залишається неприємне відчуття в роті. Невеликий об'єм – це плюс, але краще б я вибрав іншу рідину.
Коли брав очікував що буде шляпа і так воно і вийшло. Смак хімозний і після 10 тяг не хочеться вже його відчувати. Люди радять, ну у кожного свій смак звісно, але це точно не для мене
Володимир про товари Chaser Диня 10мл | Сольова рідина
Приємна рідина, дуже солодка
Дууже сподобалась рідина. Взагалі, спочатку брав на пробу, тому в маленькому об'ємі, але точно ще візьму 30 мл і не один раз!
Вкус Lime Kiwi реально зашёл! Микс освежает с первой затяжки, лайм добавляет вкус яркости, а киви мягко балансирует в целом весь вкус. Парится легко, никотин не дерёт горло. Минусов не заметила абсолютно!