Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Дуже приємний смак, кавун відчувається досить натурально.
Смак на любителя, але мені не зайшов — кавун занадто штучний, а лимон віддає хімією. Паріння жорстке, горло дере навіть на середньому затягуванні. З плюсів — гарна пляшечка та зручний носик для заправки. Але вдруге точно не куплю.
Ужасный вкус, горький с прохладой на выдохе, кому как, но точно не для меня
Vapebanda
Николай, вітаємо, нам прикро що вам не сподобалась рідина по смаку(
Крута рідина, кисло-солодкий баланс кайфовий, але мені не вистачило насиченості.
Вкус реально кайфовый, напоминает лимонад с пузырьками – свежо и приятно. Но после нескольких затяжек немного приедается, хотелось бы больше глубины.
Смак манго і ананаса чудово поєднується, а освіжаючий ефект просто вражає — відчувається як справжній тропічний коктейль, кайф просто



цікаве поєднання фруктів, але щось хімозним віддає, то більше не братиму
Описание несоответствия действительности жидкость непонятного вкуса и с большим количеством ментола ничего того что указано в описании не присутствует полное разочарование так как я вообще например не переношу ментолом зря выкинутые деньги
Vapebanda
Юрий , доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Наступного разу, рекомендуємо брати класичні смаки від компанії Alchemist, або спробувати інших виробників такі як: Mad Diner, Uliq, Yum-Yum, Elf Liq або Lucky)
Мне вкусненько ) пахнет какой-то сладенькой, слегка арбузной жвачкой )
Vapebanda
Людмила,
Смак хороший, але відчувається дивно - після нього першить горло