Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
229,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
229,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Виноград це мій улюблений смак рідин, але від цієї фірми брав вперше. Ну, що я хочу сказати : смак супер, але упаковка не сподобалась, сам дизайн, тому мінус бал))
Смак на любителя. Малина з гібіскусом звучить цікаво, але на ділі трохи приторно. Круто, що аромат доволі насичений і стійкий, це плюс. Проте, після кількох затяжок починає набридати і відчувається трохи хімозно. Як для проби — ок, але вдруге не взяла би.
Рідина не сподобалась, смак мало насичений (
Цікаве поєднання кокоса з тютюном. Аромат приємний і не надто нав'язливий, мені сподобалося.
Сподівався на насичений десертний смак, але отримав слабкий аромат із нотками кориці. Яблуко майже не відчутне, а післясмак мені не зайшов. На жаль, не виправдало очікувань.
Михайло про товари Hype Гранат 30мл | Сольова рідина
Очікував більш яскравого смаку, а він якийсь слабенький. Нікотин заходить м’яко, це ок, але загалом рідина на трієчку.
Вкус манго получился слишком химозным, ожидал более натурального аромата. После нескольких затяжек остается неприятное послевкусие.
Смак приємний, м'який, банан відчувається добре, але алоє майже не чути. Париться легко, проте хотілося б більш насиченого аромату.
Брав цю рідину на пробу і реально кайфонув. Смак дуже насичений, прям як справжній персик, не хімозний. Пара м’яка, не дере горло, все чітко. Єдине — швидко закінчується, бо не можу зупинитись парити ахахах))
Смак чорничного лимонаду - це щось нове і незвичайне для мене. Пара м'яка, горло не дере. Єдине, що хотілося б більшого об'єму рідини.