Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Анатолій про товари Chaser Вишня 30мл | Сольова рідина
Якась дуже хімічна вишня,ну надто насичено,хотів чогось легшого,це не варік
Вкусно, хотелось бы больше яблока, потому что во вкусе в основном персик и смородина, а яблоко почти не почувствовал
не сподобалось, лимон дуже штучний, важко парити
хотелось бы чтоб вкус был менее резким
Смак цієї рідини - це щось жахливе. Хімічний присмак перебиває все інше. Сольовий нікотин надто міцний, викликає кашель. Аромат настільки неприємний, що навіть не хочеться парити. Шкодую, що купила.
Пригостили цим смаком Я дуже задоволена. Смак кисло-солодкий чується холодок. Не приїдається за місяць використання дуже сподобалось
Це мій улюблений мікс і поки кращої фірми з цим поєднанням не знайшов. В In Bottle чітко відчувається баланс солодкості та прохолоди, що створю
Смак мультифрукта прикольний — не нудний, але не надто хімозний, як у деяких інших. Париться м’яко, не дере горло навіть при затяжках одна за одною.
Володимир про товари Chaser Ківі 30мл | Сольова рідина
Смачна жижка, якби трохи більше кислинки було б ідеально
Херсонькі кувунчики просто золото і смакота, але про цю рідину так сказати не можу, на жаль. Відчувається просто звичайний кавуновий смак з трохи штучною ноткою, тому, таке собі, я очікував набагато більшого.