Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Брала на пробу маленький флакон, хотілось би більше смаку кавуна. але тут свіжість переважає, наче ментол або мята - кавун майже не відчувається, хоча щось солоденьке є. Другий раз брати не буду, не мій смак. а от ягідний добрий
Chaser Ківі 30мл справив хороше враження — смак ківі досить натуральний і приємний, без хімозності.
Вкусная жидкость
Вкус достаточно интересный, но не впечатлил так, как ожидалось. Кокос ощущается хорошо, но печенье как-то теряется на фоне. Для разнообразия попробовать можно, но в следующий раз, возможно, выберу что-то другое.
Не фанат яблочных вкусов, но этот понравился
Смак збалансований, не занадто сильний, але при цьому дуже смачний. Рідина дає приємний охолоджуючий ефект завдяки м’яті, просто бомба!
Рідина має непоганий тютюновий смак, але він дещо занадто інтенсивний, проте в цілому норм.
Брав цю рідину на пробу і реально кайфонув. Смак дуже насичений, прям як справжній персик, не хімозний. Пара м’яка, не дере горло, все чітко. Єдине — швидко закінчується, бо не можу зупинитись парити ахахах))
Очень приятная и мягкая жижа в курени, аромат насыщенный, но не навязчивый.
Зробив самозаміс із цієї малини з кавуном і результат приємно здивував, смак солодкий і м’який. Париться легко, не дере горло, що дуже важливо для мене. Хоча хотілося б трохи більше натуральності в кавуні, бо іноді відчувається штучність.