Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Marvellous Max приємно здивували, бо чорниця відчувається соковито, без зайвої хімозності. Також зручно, що це набір для самозамісу, бо можна точно підігнати міцність і базу під себе. Але от аромат не дуже стійкий, через кілька затяжок трохи "вицвітає". Проте, попри це, я покупкою задоволена.
Анатолій про товари Hype Гранат 30мл | Сольова рідина
Якби трохи кисліше і насиченіше був смак було б ідеально
Дуже насичений тютюновий смак, прямо як у класичних сигарет! Париться м’яко, без зайвої різкості.
Дякую за швидку доставку і шоколаду!) Це була перша рідина на поді, до цього парив лише одноразки, менеджер порекомендував цього виробника зі словами що це по смаку буде так само як і одноразка. Дійсно по смаку дуже схоже, але спробую ще на іншому картриджі. Буду замовляти і надалі у вас
Враження змішані. Спочатку подобається, проте через деякий час стає нудним. А ще хотілося б більшої автономності.
Оч вкусно, наконец-то малина реально кислая, а вкус насыщенный как в одноразках. Топ
Це одна з кращих рідин що я пробував і новий улюблений смак!
Брав цю рідину на пробу і реально кайфонув. Смак дуже насичений, прям як справжній персик, не хімозний. Пара м’яка, не дере горло, все чітко. Єдине — швидко закінчується, бо не можу зупинитись парити ахахах))
Класний варіант, але 10 мл закінчуються занадто швидко.
Не моє взагалі, бо запах якийсь дивний і смак дуже різкий, більше схоже на спалене дерево, ніж на тютюн.