Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Разочаровался в этом товаре. Вкус грейпфрута едва ощутим, а послевкусие вообще страшное. Не стоит своих денег.
Смак манго ледь відчувається, а жуйка взагалі не зрозуміла. Рідина надто солодка і швидко набридає. 30 мл виявилося забагато для такого розчарування.
Спочатку скептично віднеслась до цього смаку, думала, що буде дуже цитрусово. Але,насправді, все смак доволі приємний та якісний, бомба
Ну прям реально відчувається кава з молоком. Немає різкої хімії, все м'яко і приємно тягнеться. Єдиний мінус — після кількох затяжок аромат трохи набридає. В цілому для мене це 4/5
Смак просто бомба – яскравий ягідний лимонад із приємною газованою ноткою! Париться м’яко, нікотин заходить чудово. Точно братиму ще!
Цікаве поєднання кокосу та дині, солодкувате, але не приторне. Проте хотілося б більше свіжості в післясмаку.
Спочатку смак здався дивним, але потім я звик. Єдине, хотілося б трохи менше льоду в посмаку. А так, норм, щось новеньке.
Смак приємний, натуральний, без хімозності і от дійсно нагадує стиглий персик. Також круто, що рідина не надто солодка і не приїдається. Єдиний мінус – хотілося б трохи більш насиченого аромату.
попробовал жидкость Лаки по рекомендации друга, лично мне очень понравилась, в отличии от ФЛ350 и чейзера тут не настолько насыщенный вкус, картридж живет дольше, не приедается, но никотин слабее
На жаль, ця рідина мене не вразила. Смак фруктів не дуже виражений, а холодок настільки сильний, що забиває усе інше.