Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Приємний аромат, але не вистачає кислинки в смаку.
Смак є, але не насичений, як я очікував. Пара в цілому нормальна, але нічого видатного. Комусь, можливо, піде, але я шукатиму щось цікавіше.
Рідина топова, не б'є по горлу, аромат норм, але флакончик якийсь незручний, тече трохи під час заправки.
Ця рідина - це просто бомба! Апельсин і вершки ідеально поєднуються, і відчувається, що використовуються якісні інгредієнти. Пара м'яка, горло не дере, а смак залишається надовго.
Мне понравился этот вкус, особенно сочетание дыни и персика. Груша немного выбивается, но в общем-то неплохо.
Прекрасный вкус от любимой компании, я довольна, парю с удовольствием.
Ну, такое... Я ожидал большего "Яблока со льдом". Вкус был не очень насыщенным, а лед почти не ощущался. В общем, на двоечку
Люблю манго у будь-якому вигляді, тому жижка не стала виключенням. Смак — натуральний та якісний, аж після паріння дійсно захотілось справжнього манго скуштувати
Alchemist Vero Tobacco доволі непоганий — тютюновий смак приємний, не надто різкий, що для мене плюс. Міцність нормальна, дає задоволення і без кашлю. Але хотілось би трохи глибшого аромату, бо інколи відчувається "плоскувато". Загалом користуюсь з кайфом, але от до ідеалу трішки не дотягнуло.