Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Смак ожини з виноградом такий насичений, що я реально не можу відірватися. + рідина ідеально підходить для моєї под-системи, і нікотин відчувається плавно.
Смак просто бомба – яскравий ягідний лимонад із приємною газованою ноткою! Париться м’яко, нікотин заходить чудово. Точно братиму ще!
Люблю манго у будь-якому вигляді, тому жижка не стала виключенням. Смак — натуральний та якісний, аж після паріння дійсно захотілось справжнього манго скуштувати
Малина з льодом просто топ — смак дуже соковитий, освіжає на повну! Париться м’яко, удар по горлу відчутний, але не різкий. Сподобалося, що аромат не хімозний, а реально схожий на ягоду.
Зефир круто ощущается
Вкус вообще не понравился. Черника и смородина вроде бы отдельно, а не вместе. Даже не знаю, стоило ли покупать. Больше не возьму.
Смородина смачна, а холодок приємний. Загалом рідина хороша, але хотілося б більшої насиченості.
кавовий смак жахливий як на мене в рідинах, на жаль ця виявилась не виключенням, а магазину дякую за солодощі в посилці) не вперше замовляю і кожен раз радію, молодці, мало хто так робить
попробовал жидкость Лаки по рекомендации друга, лично мне очень понравилась, в отличии от ФЛ350 и чейзера тут не настолько насыщенный вкус, картридж живет дольше, не приедается, но никотин слабее