Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

взяла себе эту жидкость, по итогу она просто горькая, скорее безвкусная будто слегка вкус сигарет. ваниль там чувствуется на 5% и то изредка. не советую
Vapebanda
Масик, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Можемо вам запропонувати скоштувати наступного разу рідину від компанії ElfLiq - Snow Tobacco або Wick and Wire - Coco Tob, досить популярні рідини з тютюновим смаком і нотками ванілі та кокосу)
Больше всего чувствуется смородина, но и оттенки персика и яблока есть, в целом жидкость удовлетворила ожидания
Жижка просто бомбезна! Смак рожевого лимонаду дуже освіжаючий і при цьому не надто кислий. Однозначно рекомендую!
Класна подача і упаковка, але сам смак підкачав — якийсь прісний.
гранат парив перший раз, особисто мені не зайшов, він недостатньо солодкий, і трохи терпкий, але в такому обʼємі нормально взяти щоб спробувати
Якісний смак
Смак — кайф, яскрава червона смородина без зайвої хімозності.
Я в восторге от этой жидкости! Вкус яблока – мой любимый, а здесь он просто идеален. Пара много, вкус держится долго. Рекомендую всем, кто любит яблочные вкусы!
Прикольний смак, нагадує дитинство.
Смак просто топ — м’ята з жуйкою дає круте охолодження і солоденький післясмак, як у дитинстві. Париться дуже м’яко, горло не дере зовсім. Єдине, хотілося б трохи більш насиченого аромату, але це вже мої забаганки. Загалом рідина кайфова, точно беру ще.