Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Блін, шкода, що немає напою "Ягідна Кола", бо смак жижі ну дуже сподобався!
Очень понравился вкус – свежий огурец реально ощущается с приятной прохладой! Пар чувствуется мягко, без излишней резкости.
Дуже сподобалось те, що м’ята тут не хімічна, а приємна й свіжа, прямо як жуйка.
Непогано, аромат приємний і нестандартний, щось новеньке для мене. Кокос після кількох затяжок стає трохи приторним. Але вишня вирівнює ситуацію. Загалом норм, але не на постійне паріння.
Смак просто бомба! Солодкий, тропічний, але дуже в міру, тому не нудотний. Освіжає на ура прям і париться м’яко, горло не дере.
Nova Berry Mint приємно здивувала — смак насичений, ягоди не приторні, а м'ята освіжає так, ніби ковтнув холодного повітря. Рідина м'яко заходить, не дере горло, кайф.
Замовив цей набір, бо люблю м’яту. Смак свіжий і доволі приємний. Нікотин відчувається м’яко, але хотілося б трохи більше насиченості. Сподобалося, що після затяжки залишається легкий холодок у роті, особливо круто в спеку. З мінусів — аромат міг би бути трішки яскравішим.
это не киви а яблоко зеленоебольше похоже на голден по вкусу парил на лост вейп и вапаресе
Vapebanda
костя , дякуємо за відгук)
Вкус не зашел, просто сладкий, а с нотами чего - не разобрать