Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
549,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
229,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Взяв цю жижку на пробу і не пожалів, бо смак реально насичений, грейпфрут відчувається чітко. Є навіть легка гірчинка, як у справжньому фрукті, але мені все одно іноді хотілося б трохи більше солодкості. Не 5, бо після тижня паріння трішечки "приїдається", але загалом норм.
Дякую за швидку доставку і шоколаду!) Це була перша рідина на поді, до цього парив лише одноразки, менеджер порекомендував цього виробника зі словами що це по смаку буде так само як і одноразка. Дійсно по смаку дуже схоже, але спробую ще на іншому картриджі. Буду замовляти і надалі у вас
Ой, ну достаточно неплохо
Необычный вкус конечно, впервые беру "Энергетик", но после нескольких затяжек кажется немного химозным. Парится хорошо, но хотелось бы более яркого послевкусия. Для разнообразия пойдет, но не стал моим фаворитом и второй раз уж точно не возьму..
Любимый микс от любимого производителя, одно наслождение)
Аромат досить слабкий, хотілося б яскравішого смаку. Персик майже не відчувається, а ананас занадто штучний. Добре, що рідина не надто солодка, але в цілому розчарована.
Насичена солодка та смачна жижка. Радий, що взяв саме її, однозначно одна з найкращих, що я брав!
Прикольная жижка
Дуже класний смак, але під кінець приїдається
Вкус приятный, насыщенный как и всегда у чейзера, для меня сладковат но в остальном всё ок !