Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Прийшли картриджі із боковою заправкою, хоча замовляли із верхньою, сума замовлення була 1353 з безкоштовною доставкою, заплатили 1400 грн.
Vapebanda
Юлія, Доброго дня! Нам дуже прикро що сталась така ситуація з картриджами, наразі є картриджі лише з верхньою заправкою, ми передамо інформацію у відділ по роботі з сайтом аби вони виправили фотографію картриджа на картридж з верхньою заправкою. З приводу доставки - вона була безкоштовною, ви сплатили 47 грн за переказ коштів(оскільки у вас була оплата при отриманні)
вкус кактуса не понравился
Горло быстро начинает першить, парить неприятно. Единственный плюс — удобный флакон и нормальный объём за свои деньги. Повторно точно покупать не буду.








Смак на любителя. Малина з гібіскусом звучить цікаво, але на ділі трохи приторно. Круто, що аромат доволі насичений і стійкий, це плюс. Проте, після кількох затяжок починає набридати і відчувається трохи хімозно. Як для проби — ок, але вдруге не взяла би.
Не думав, що мені настільке зайде мікс банана та кавуна, бо в моїй голові ці фрукти зовсім не мають гармонійності смаків. Але, на щастя, не зря ризикнув, бо це виявилось дуже смачно, парю зараз із максимальним задоволенням!!! Тож, якщо хтось бооїться купувати, то не бійтеся, воно того варте!
Слишком сладкий, быстро надоедает.
очень вкусное сочетание, насыщенное и приятное
Неплохой вкус, качественный, но не мое
Больше всего чувствуется смородина, но и оттенки персика и яблока есть, в целом жидкость удовлетворила ожидания