Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Обожнюю цей смак! Легкий, освіжаючий, немає хімозного присмаку, як у деяких інших рідин. Круто передає атмосферу літнього лимонаду. Хотілося б ще такого варіанту із меншою міцністю.
Жидкость в целом имеет насыщенный вкус, но немного дерет горло во время курения
Сподобалось дякую
Класс, вкус бархатный и ароматный - супер
Смак банана такий насичений, ніби їси справжній фрукт. Ідеально підходить для мого пода. Жодних недоліків, тільки суцільне задоволення!
Смак просто топ — полуниця ніжна, а вершки додають приємну м’якість, немає хімозного присмаку. Париться легко, горла не дере взагалі, хоч я й чутливий до таких речей. Приємно здивувало, що аромат тримається навіть після кількох тяг. Єдиний мінус — хотілося б більшого обʼєму, бо 30 мл швидко йде.
Обожаю все сливовое и эта жижка не стала исключением
Полуниця ок, але вершки слабенькі, майже не чутно.
Не зайшов мені цей смак зовсім. Очікував щось на кшталт холодного фрапучіно, а вийшло приторно і трохи хімозно. Перші затяжки ще нічого, але далі починає нудити. З плюсів — хороша насиченість пари. Але цей смак точно більше не візьму.
Малиновий лимонад від Elfliq – це щось! Смак класний, але трохи занадто солодкий для мене. В цілому, непогано, але хотілося б менше цукру.