Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Смак на любителя, але мені не зайшов — кавун занадто штучний, а лимон віддає хімією. Паріння жорстке, горло дере навіть на середньому затягуванні. З плюсів — гарна пляшечка та зручний носик для заправки. Але вдруге точно не куплю.
Смак малини з льодом досить приємний, прям відчувається натуральність. Трохи різкуватий на вдиху, але після кількох затяжок звикаєш. Париться м’яко, добре підійде на щодень, але хотілось би трохи меншої міцності.
Коли брав очікував що буде шляпа і так воно і вийшло. Смак хімозний і після 10 тяг не хочеться вже його відчувати. Люди радять, ну у кожного свій смак звісно, але це точно не для мене
Персик - це мій улюблений смак, але цей набір не виправдав очікування. Смак слабкий, не відчувається соковитість персика.
Вообще не понравилась, аж жалею, что купил. Такая слаюдщая
Ой, ну страшнувато було, звісно, брати такий мікс, бо кактус я ще не їв ахаха, не доводилось, знаєте)) Але інтерес таки переміг, і я замовив цю рідину, і знаєте що? Узагалі не пошкодував! Цікаве відчуття звісно, але прикольне, візьму якось ще
Vapebanda
Богдан , доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина, тому, рекомендуємо наступного разу спробувати рідину від компаній Troublemaker або Balon)
Ніколи не думав, що рідина може бути такою смачною! Грейпфрут від Lucky – це просто космос. Обов'язково спробую інші смаки цієї лінійки!
Смак прикольний, лимон відчувається чітко, ніби цедра з кислинкою і дуже освіжає.
Вибрав цю рідину через смак, бо дуже люблю м'яту з жуйкою. Вона має приємний, не надто різкий смак, але через кілька затяжок з'являється відчуття, що смак трохи "зникає".