Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Смак прям дуже насичений, особливо сподобалася яскрава смородина. А персик і яблуко додають приємної солодкості. Проте, хотілося б трохи більшої свіжості.
Ніколи не думав, що самозаміс може бути таким крутим!
Приємно здивувала ця жижка. Смак мультифрукту відчувається добре і нікотин м'який.
Смак приємний, дійсно нагадує желейні ведмедики, але хотілося б трохи більше насиченості.
Взяв цю рідину собі на пробу в спеціально маленькому об'ємі і взагалі не пошкодував. Смак — супер, відчуваються усі компонентні фрукти, а це дуже цінно у подібних міксах. Дуже полюбляю Chaser і вкотре вони вразили мене своєю новинкою) Кайф, обожнюю!
Спочатку скептично віднеслась до цього смаку, думала, що буде дуже цитрусово. Але,насправді, все смак доволі приємний та якісний, бомба
смак хороший і добре насичує нікотином, нічогенько так, але енергетик просто не мій смак:)
Загалом, цей набір залишив приємне враження, бо смак яскравий, реально добре відчувається солодка суниця з легкою кислинкою ківі. Сам мікс досить збалансований – не приторний, не нудний, можна парити хоч весь день підряд. Щодо мінусів – хотілося б трохи більше насиченості смаку, особливо ківі.
Дуже приємна рідина, солодка, але не приторна. Кокос відчувається натурально. Хотілось би, щоб було більше смаків у лінійці.