Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Все друзья советовали и говорили что вкусно, мне не понравилось, потому что не люблю цитрусовые вкусы
Це один з моїх найулюбленіших смаків від чейзера, всім раджу (особливо тим хто любить солодке)
Та такое, ничего особенного
Очікував що буде гірша, а в результаті сподобалась
Ну, такое... Я ожидал большего "Яблока со льдом". Вкус был не очень насыщенным, а лед почти не ощущался. В общем, на двоечку
Прийшли картриджі із боковою заправкою, хоча замовляли із верхньою, сума замовлення була 1353 з безкоштовною доставкою, заплатили 1400 грн.
Vapebanda
Юлія, Доброго дня! Нам дуже прикро що сталась така ситуація з картриджами, наразі є картриджі лише з верхньою заправкою, ми передамо інформацію у відділ по роботі з сайтом аби вони виправили фотографію картриджа на картридж з верхньою заправкою. З приводу доставки - вона була безкоштовною, ви сплатили 47 грн за переказ коштів(оскільки у вас була оплата при отриманні)
Смак просто топ — м’ята з жуйкою дає круте охолодження і солоденький післясмак, як у дитинстві. Париться дуже м’яко, горло не дере зовсім. Єдине, хотілося б трохи більш насиченого аромату, але це вже мої забаганки. Загалом рідина кайфова, точно беру ще.
Ну, такое... Манго чувствуется, кокос где-то далеко. Слишком сладко, каждый день точно не пойдет. Больше не куплю.
Приятный и легкий вкус, представлял по другому но доволен