Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Це просто топ за свої гроші! Виноград ідеально поєднується з м’ятою, смак насичений, але не нудний. Пара м’яка, не дере горло взагалі, можна спокійно парити весь день. Дуже сподобалась приємна свіжість в посмаку, ніби реально жуйка з дитинства.
прикольна рідина, але швидко зіпсувала картридж, вистачило на тиждень, хоча інші смаки так не псують
Вкус мне понравился, ментол классно дополняет смородину
Малина відчувається добре, але от хотілося б трохи більше солодкості.
цікаве поєднання фруктів, але щось хімозним віддає, то більше не братиму
Необычный вкус конечно, впервые беру "Энергетик", но после нескольких затяжек кажется немного химозным. Парится хорошо, но хотелось бы более яркого послевкусия. Для разнообразия пойдет, но не стал моим фаворитом и второй раз уж точно не возьму..
Загалом класна жижка. Смак суниці суперовий, але ківі трохи слабше відчувається. Об'єм 30 мл, як на мене, то трохи замало, хотілося б більше.
Ожина від WES – це смачно! Смак натуральний, без хімозного присмаку. Все просто і швидко замішується. Мінус – трохи не вистачає об'єму, хотілося б більше рідини в наборі.
Не очень понравился вкус «вишня лимон», вишня ещё куда ни шло, а «лимон» отдает средством для мытья посуды
Досить якісна рідина, солодка і соковита, манго відчувається чудово.