Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Мне понравился этот вкус, особенно сочетание дыни и персика. Груша немного выбивается, но в общем-то неплохо.
Маракуйя та манго відчуваються яскраво, але апельсин трохи загубився. Смак солодкий, але не хімозний, що тішить.
Олександр про товари Chaser Мандарин 30мл | Сольова рідина
Найкращий смак, дуже ароматний і з кислинкою, вже 3 банку парю
Смак на любителя, бо вишня з кокосом звучить круто, але в житті трохи дивно. Очікував більш натурального післясмаку, а тут якась хімія відчувається
Непоганий набір, але очікував більшої інтенсивності смаку. Зелений чай з персиком відчувається, але не так сильно, як хотілося б.
Мне вкус прям зашел — приятный, насыщенный, действительно похож на темный виноград. Есть легкая сладость, но хотелось бы чуть больше природной кислинки. В целом хорошая жижка, но возьму ли я ее второй раз — вопрос.
Рідина просто бомба! Дуже насичений смак тютюну і не відчувається ніяких неприємних хімічних ноток.
Це просто бомба! Вишнева кола відчувається дуже натурально, без зайвої хімії. Жижка не викликає жодного дискомфорту під час паріння. Єдиний мінус – трохи сильний посмак, але це не критично.
Відмінний смак, схожий на справжній фрапучіно, який я люблю, але в деяких моментах відчувається надто сильний холодок, що не всім підходить.
Смак енергетика є, але він не дуже насичений, трошки не вистачає яскравості.