Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
229,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Прийшли картриджі із боковою заправкою, хоча замовляли із верхньою, сума замовлення була 1353 з безкоштовною доставкою, заплатили 1400 грн.
Vapebanda
Юлія, Доброго дня! Нам дуже прикро що сталась така ситуація з картриджами, наразі є картриджі лише з верхньою заправкою, ми передамо інформацію у відділ по роботі з сайтом аби вони виправили фотографію картриджа на картридж з верхньою заправкою. З приводу доставки - вона була безкоштовною, ви сплатили 47 грн за переказ коштів(оскільки у вас була оплата при отриманні)
Дуже смачна жижа, як яблуко
Коли брав очікував що буде шляпа і так воно і вийшло. Смак хімозний і після 10 тяг не хочеться вже його відчувати. Люди радять, ну у кожного свій смак звісно, але це точно не для мене
Не погано, але і не вау. Смак трішки розчарував, він досить легкий і швидко вивітрюється. Можливо, для любителів фрукто-кумедного – це класно.








В цілому класна рідина, але не ідеал.
у твистеда кактус намного вкуснее, а может лайм испортил вкус жижи, ощущается очень искуственно
Обожнюю цей смак! Легкий, освіжаючий, немає хімозного присмаку, як у деяких інших рідин. Круто передає атмосферу літнього лимонаду. Хотілося б ще такого варіанту із меншою міцністю.
Париться м'яко, смак насичений, чорниця солодка і натуральна. Але після кількох затяжок лимонад трохи губиться. Загалом класна рідина, хоча хотілося б більше балансу.
Не фанат яблука в жижах, але тут прям супер
Кайф, чисто будто бы парю реальную колу ахаахаха