Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Запах приємний, але смак зовсім не той, що очікував. Занадто багато ароматизатора, аж нудить.
Вкус довольно необычный, но ментол сильно перебивает аромат арбуза. Не совсем то, что ожидал.
Смак доволі приємний, солодкий і нагадує свіжий пончик з глазур'ю. Інколи може бути трохи занадто солодким, але загалом залишився задоволений. Рекомендую спробувати для любителів десертних ароматів.
Ужасный вкус, горький с прохладой на выдохе, кому как, но точно не для меня
Vapebanda
Николай, вітаємо, нам прикро що вам не сподобалась рідина по смаку(
Смак приємний і освіжний, м'ята відчувається натурально. Пар досить густий, тягнеться м'яко. Єдиний мінус – хотілося б, щоб міцність була трохи нижчою.
Смак м'яти дійсно приємний і не надто "гострий", добре відчувається в кожному вдиху.
Необычный вкус конечно, впервые беру "Энергетик", но после нескольких затяжек кажется немного химозным. Парится хорошо, но хотелось бы более яркого послевкусия. Для разнообразия пойдет, но не стал моим фаворитом и второй раз уж точно не возьму..
Не фанат кавуна, але в поєднанні з лимоном дуже непогано
Хороший вкус, удобно, что я сама могу регулировать количество никотина в жижке
Для тих хто любить цитрусові то це Один з найкращих смаків, насичений і не надто солодкий