Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Це просто бомба! Вишнева кола відчувається дуже натурально, без зайвої хімії. Жижка не викликає жодного дискомфорту під час паріння. Єдиний мінус – трохи сильний посмак, але це не критично.
Больше всего чувствуется смородина, но и оттенки персика и яблока есть, в целом жидкость удовлетворила ожидания
Смак ніби й норм, але якийсь хімозний посмак залишає. Ківі з полуницею відчуваються, але не дуже яскраво.
Затяжки м’які, все ок із горлом. Єдине, що після деякого часу смак стає трохи нудним. Для різноманіття норм, на щодень — не мій варіант
Смак чорничного лимонаду - це щось нове і незвичайне для мене. Пара м'яка, горло не дере. Єдине, що хотілося б більшого об'єму рідини.
Приємний, літній смак, досить освіжає.
Запах приємний, але смак зовсім не той, що очікував. Занадто багато ароматизатора, аж нудить.
Жахлива рідина, смак рожевого лимонаду, а насправді ніякого смаку немає, і тільки те і робить що першить горло.
Ну, кстати, ничего так вкус, только если б менее приторным был — вообще идеал, а так чутка перебор для меня, но терпимо
Непоганий варіант, але не моїм фаворитом не став. Смак ягідний трохи штучний, лимонад додає свіжості, але хотілося б більше кислинки. Змішування в цілому досить просте, але ціна за таку якість трохи кусається.