Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Всім раджу цей смак. Якість рідини на найвищому рівні, класична м'ята відчувається дуже чисто та свіжо, ідеально для щоденного використання. Набір для самозамісу зручний — все, що потрібно, є в комплекті. Після використання відчуваєш таку приємну свіжість, яка не набридає. Це дійсно класичний вибір для тих, хто як і я любить легкі м'ятні аромати.
Приємний мікс яблука та винограду, бо смак збалансований і не надто приторний.
нааадто солодкий смак, але холодок дуже в тему
Непоганий варіант, але не моїм фаворитом не став. Смак ягідний трохи штучний, лимонад додає свіжості, але хотілося б більше кислинки. Змішування в цілому досить просте, але ціна за таку якість трохи кусається.
Не понравилось, сладющее
Класно, не прям лимонад але апельсин відчувається і має дуже класний смак
Дуже насичений смак персика,сподобався
Прикольно, смак цукерок цікавий)
Вкус мандарина прикольный, не приторный и не химозный, так шо парить можно целый день. Крепость ощущается нормально, горло не дерёт. Единственный минус - это быстро уходит жидкость, как по мне. В целом, твёрдая четвёрка.
Смак доволі приємний, солодкий і нагадує свіжий пончик з глазур'ю. Інколи може бути трохи занадто солодким, але загалом залишився задоволений. Рекомендую спробувати для любителів десертних ароматів.