Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Смак взагалі не схожий на 'Дюшес', а більше на якусь дешеву цукерку. Замішував все по інструкції, але все одно вийшло погано. Краще б купив готову рідину.
В цілому, непоганий мікс, смак натуральний та якісний, але хотілося б трохи більше насиченості. Проте, за свою ціну – досить пристойно.
Смак барбарису в цій рідині досить слабкий, а на першому плані йде неприємний хімічний післясмак. Хоча вона органічна, для мене цей продукт не зовсім підходить.
Парити можна, але не щодня — дуже специфічний смак. На раз спробувати можна, але вдруге не куплю.
Полностью довольна, сбалансированный, не слишком сладкйи вкус
гранат парив перший раз, особисто мені не зайшов, він недостатньо солодкий, і трохи терпкий, але в такому обʼємі нормально взяти щоб спробувати
Я в захваті від цього тропічного пуншу! Смак яскравий, насичений, відчувається кожен фрукт. Нікотин м'який, не дере горло, париться дуже приємно.
Якщо чесно, то не дуже. Смак тютюну якийсь дивний, та й взагалі не сильно відчувається.
Я взяв цю рідину через відгуки, але розчарувався. Смак малини сильно перебиває солодкуватий відтінок вати, і все це здається занадто хімічним. На жаль, після кількох затягувань відчувається неприємний післясмак.
Для тих хто любить цитрусові то це Один з найкращих смаків, насичений і не надто солодкий