Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Дуже полюбляю імбирний чай в житті, тому взяв жижку з цим смаком і взагалі не розчарувався. Виробникам вдалося відтворити реальний смак чаю з імбирем. Дуже файно, дякую!
Це просто смакота! Дуже приємний ягідний аромат і хороша концентрація нікотину. Єдине, що іноді хочеться більшої м'якості на вдиху, бо трохи відчувається сухість.
взяла себе эту жидкость, по итогу она просто горькая, скорее безвкусная будто слегка вкус сигарет. ваниль там чувствуется на 5% и то изредка. не советую
Vapebanda
Масик, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Можемо вам запропонувати скоштувати наступного разу рідину від компанії ElfLiq - Snow Tobacco або Wick and Wire - Coco Tob, досить популярні рідини з тютюновим смаком і нотками ванілі та кокосу)
Вкусно! Ментол очень освежающий
дуже цікава і ароматна жижка, 10/10!
Солодко і насичено)
Не очень понравился вкус «вишня лимон», вишня ещё куда ни шло, а «лимон» отдает средством для мытья посуды
Взяв Chaser Банан на пробу, але трохи розчарувався. Смак банана наче є, але якийсь штучний і швидко набридає. Нікотин соляний нормальний, тягнеться легко, але після кількох затяжок відчувається легка сухість у горлі. В цілому норм для різноманіття, але вдруге б не купив.
Кайф, мое любимое манго, та и чейзер не подвел, все, как всегда, качественно, удобно и вкусно! Берите, народ, не пожалеете
Соу-соу, смак якісний, але не дуже зайшов чогось