Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Смак барбарису в цій рідині досить слабкий, а на першому плані йде неприємний хімічний післясмак. Хоча вона органічна, для мене цей продукт не зовсім підходить.
Нічого так, зайшов смак. Також, Octobar — моя улюблена фірма через якість ароматів.
Смак приємний, справді нагадує стиглий персик — м’який, солодкуватий, не надто нав’язливий.
Заказала 'Тройное Яблоко', потому что люблю яблочные вкусы. Аромат хороший, но не очень яркий.
Дуже незвичайне поєднання, тому взяв на свій страх і ризик, бо люблю експериментувати. І насправді взагалі не пошкодував, в цілому сподобався смак, але мені б трохи більше граната хотілося.
Я в захваті від смаку кавуна в цій рідині! Ментоловий відтінок робить все дуже освіжним, що ідеально підходить для літа. Може бути трохи занадто сильним для тих, хто не любить дуже яскраво виражені аромати.
Вкус сладкий и приятний
Прикольний мікс, нагадує літо. Запах – бомба, але трохи приторний.
Смак доволі приємний. Ананас із кокосом створюють відчуття літа, навіть коли за вікном сніг. Нікотиновий удар відчувається м’яко, що для мене плюс. Але з часом аромат стає трохи приторним, особливо при частому парінні. Загалом класна рідина, хоча для щоденного використання я б шукав щось менш солодке.
Якісний смак