Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Все топ, і якістю і смаком задоволений
Смак цікавий, але не зовсім збалансований – ягоди відчуваються слабко. Якість рідини загалом нормальна, але очікувала кращої насиченості. Можливо, просто не зовсім мій варіант.
Рідина прикольна але трохи хімозний смак
Купила маленький об'єм 15 мл. Дуже шкодую, треба було брати більше 🤣 смак дуже насичений манго відчувається, холодок дуже приємний. Взагалі лінійка лакі дуже подобається ціна якість просто супер
рідина сподобалась, смак чаю схожий
Прийшли картриджі із боковою заправкою, хоча замовляли із верхньою, сума замовлення була 1353 з безкоштовною доставкою, заплатили 1400 грн.
Vapebanda
Юлія, Доброго дня! Нам дуже прикро що сталась така ситуація з картриджами, наразі є картриджі лише з верхньою заправкою, ми передамо інформацію у відділ по роботі з сайтом аби вони виправили фотографію картриджа на картридж з верхньою заправкою. З приводу доставки - вона була безкоштовною, ви сплатили 47 грн за переказ коштів(оскільки у вас була оплата при отриманні)
Горло быстро начинает першить, парить неприятно. Единственный плюс — удобный флакон и нормальный объём за свои деньги. Повторно точно покупать не буду.








Смак у Frozen Forest реально прикольний. Мікс ягід свіжий і не надто хімозний, особливо влітку заходить круто. Париться м’яко, не дере горло, і нікотин відчувається нормально.