Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

ну, знаете, будто Red Bull, но без пузырьков. Немного удивительно, но вкусно.
Досить цікавий мікс, найбільше сподобався смак манго – яскравий і насичений. Органічна основа приємна, не дере горло.
Бляха, будто б реально кофе с молоком пью, очень реалистичный вкус!!!
Я взяв цю рідину через відгуки, але розчарувався. Смак малини сильно перебиває солодкуватий відтінок вати, і все це здається занадто хімічним. На жаль, після кількох затягувань відчувається неприємний післясмак.
Єлизавета про товари Chaser Лимон 10мл | Сольова рідина
Супер! Найкращий смак лимона у чейзера
Описание несоответствия действительности жидкость непонятного вкуса и с большим количеством ментола ничего того что указано в описании не присутствует полное разочарование так как я вообще например не переношу ментолом зря выкинутые деньги
Vapebanda
Юрий , доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Наступного разу, рекомендуємо брати класичні смаки від компанії Alchemist, або спробувати інших виробників такі як: Mad Diner, Uliq, Yum-Yum, Elf Liq або Lucky)
Хороший смак, але замішувати мені не дуже подобається
надто солодко і більше схоже на якусь цукерку ніж на грушу
Непогано але надто солодкий смак як на мене
Мені не відчувалась ні груша ні блуко, якийсь кисло-солодкий мікс, але не вистачило насиченості фруктів