Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Повністю мій смак, дуже сподобався! Брав невпевнено, але дуже хотілось щось нове та незвичайне вже спробувати.Дуже радий, що ризикнув, бо тепер братиму регулярно.
Прекрасный вкус от любимой компании, я довольна, парю с удовольствием.
Смак манго і ананаса чудово поєднується, а освіжаючий ефект просто вражає — відчувається як справжній тропічний коктейль, кайф просто



Не зайшов мені цей смак зовсім. Очікував щось на кшталт холодного фрапучіно, а вийшло приторно і трохи хімозно. Перші затяжки ще нічого, але далі починає нудити. З плюсів — хороша насиченість пари. Але цей смак точно більше не візьму.
взяла себе эту жидкость, по итогу она просто горькая, скорее безвкусная будто слегка вкус сигарет. ваниль там чувствуется на 5% и то изредка. не советую
Vapebanda
Масик, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Можемо вам запропонувати скоштувати наступного разу рідину від компанії ElfLiq - Snow Tobacco або Wick and Wire - Coco Tob, досить популярні рідини з тютюновим смаком і нотками ванілі та кокосу)
Для меня этот вкус оказался слишком приторным
Суперское сочетание и не слишком сладко
Не сподобалось, просто солодка рідина, ягід нажаль не відчув
Цей набір має приємний аромат, але смак винограду трохи штучний. Змішувати швидко, і 30 мл вистачає надовго. Але хотілося б менше хімічного присмаку.
Виноград це мій улюблений смак рідин, але від цієї фірми брав вперше. Ну, що я хочу сказати : смак супер, але упаковка не сподобалась, сам дизайн, тому мінус бал))