Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Прийшли картриджі із боковою заправкою, хоча замовляли із верхньою, сума замовлення була 1353 з безкоштовною доставкою, заплатили 1400 грн.
Vapebanda
Юлія, Доброго дня! Нам дуже прикро що сталась така ситуація з картриджами, наразі є картриджі лише з верхньою заправкою, ми передамо інформацію у відділ по роботі з сайтом аби вони виправили фотографію картриджа на картридж з верхньою заправкою. З приводу доставки - вона була безкоштовною, ви сплатили 47 грн за переказ коштів(оскільки у вас була оплата при отриманні)
Очень понравился ягодный привкус – натуральный и не слишком сладкий. Но после парения остается легкая сухость в горле.
Класний смак, дуже солодкий але все одно сподобався
Необычный вкус конечно, впервые беру "Энергетик", но после нескольких затяжек кажется немного химозным. Парится хорошо, но хотелось бы более яркого послевкусия. Для разнообразия пойдет, но не стал моим фаворитом и второй раз уж точно не возьму..
Коли вперше затягнулась, наче в дитинство повернувся. Але потім зрозуміла, що цукру забагато. Парила би ще, але трохи менше б приторності.
прикольная, понравилась
Завжди любив Чейзер за якістні смаки та прикольні мікси, і цього разу він також не підвів, я дуже задоволений!
Смак досить цікавий. Ревінь з нотками крему дає щось незвичне, ніби кисло-солодкий десерт.