Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Идеальная, не слишком сладкая и не холодная мята!
Искала что-то кисленькое и нашел этот грейпфрут! Вкус – топ, чувствуется натуральность. Флакон удобный, не протекает, и цена приятно удивила
Рідина з легким, солодким смаком
Вышел экзотический и приятный вкус, лайк
Класс! Я люблю грушу, раньше брала лаки, а у чейзера даже вкуснее
Прийшли картриджі із боковою заправкою, хоча замовляли із верхньою, сума замовлення була 1353 з безкоштовною доставкою, заплатили 1400 грн.
Vapebanda
Юлія, Доброго дня! Нам дуже прикро що сталась така ситуація з картриджами, наразі є картриджі лише з верхньою заправкою, ми передамо інформацію у відділ по роботі з сайтом аби вони виправили фотографію картриджа на картридж з верхньою заправкою. З приводу доставки - вона була безкоштовною, ви сплатили 47 грн за переказ коштів(оскільки у вас була оплата при отриманні)
Ця рідина – мій фаворит! М'ята дуже приємна, не надто нав'язлива. Єдине, хотілося б трохи більше об'єму, 30 мл закінчуються швидко.
Смак просто топ — м’ята з жуйкою дає круте охолодження і солоденький післясмак, як у дитинстві. Париться дуже м’яко, горло не дере зовсім. Єдине, хотілося б трохи більш насиченого аромату, але це вже мої забаганки. Загалом рідина кайфова, точно беру ще.
Не ведитесь. Вкусы не соответствуют. Жидкость или просрочена или испорчена. Насыщенности нет, отдает не приятным привкусом. 800 грн выкинуты коту под то самое место.