Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Загалом нормальна сольова рідина, варта своїх грошей, але не стала улюбленою. Єдине, що не дуже зайшло – післясмак залишає трохи хімічний відтінок.
Брала смак на пробу, може комусь подобається але мені 50/50, яблуко гіркувате
Може ще трохи кислинки не завадило б, але все одно смачна 👍
Аромат м’яти доволі приємний, освіжає, але після кількох затяжок стає надто різким. Пар досить м’який, проте відчувається невелика гіркуватість на видиху. Очікував більше насиченості, як для сольової рідини. Загалом — нормальний варіант, але без особливого "вау".
Купив цю рідину, бо назва здалась цікавою, але смак розчарував. Майже не відчувається інжир, а кактус якийсь дивний.
Після кількох затяжок з'явилась гіркота, яка тільки посилилась з часом. Можливо, комусь зайде, але особисто я більше не візьму.
Аромат цікавий, але не вистачає балансу між малиною та виноградом – останній занадто переважає. Також хотілося б яскравішого посмаку.
Замовив цей набір, бо люблю м’яту. Смак свіжий і доволі приємний. Нікотин відчувається м’яко, але хотілося б трохи більше насиченості. Сподобалося, що після затяжки залишається легкий холодок у роті, особливо круто в спеку. З мінусів — аромат міг би бути трішки яскравішим.
Приємний аромат, але не вистачає кислинки в смаку.
Мені не відчувалась ні груша ні блуко, якийсь кисло-солодкий мікс, але не вистачило насиченості фруктів
Chaser Ківі - це просто космос! Смак дуже реалістичний, відчувається кожна нотка ківі.