Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Я відчув всі компоненти смаку і це мені сподобалось! Насичена і солодка рідина 👍
Смак збалансований, не занадто сильний, але при цьому дуже смачний. Рідина дає приємний охолоджуючий ефект завдяки м’яті, просто бомба!
Взяв Chaser Банан на пробу, але трохи розчарувався. Смак банана наче є, але якийсь штучний і швидко набридає. Нікотин соляний нормальний, тягнеться легко, але після кількох затяжок відчувається легка сухість у горлі. В цілому норм для різноманіття, але вдруге б не купив.
Смак реально класний, особливо влітку. Лимон дає легку кислинку, а вишня додає солодкості. Могло б бути трохи м'якше, бо інколи відчувається сильна концентрація смаку.
Прикольно, на смак як солодкий виноград, париться приємно
Взяв цю рідину собі на пробу в спеціально маленькому об'ємі і взагалі не пошкодував. Смак — супер, відчуваються усі компонентні фрукти, а це дуже цінно у подібних міксах. Дуже полюбляю Chaser і вкотре вони вразили мене своєю новинкою) Кайф, обожнюю!
Це топ, дуже сильний смак, але на довго мене не вистачило бо солодка, чередую з іншими
Хороший, качественный вкус и органика зашла намного больше, нежели солевой никотин, супер!
Ожина від WES – це смачно! Смак натуральний, без хімозного присмаку. Все просто і швидко замішується. Мінус – трохи не вистачає об'єму, хотілося б більше рідини в наборі.
Мені не відчувалась ні груша ні блуко, якийсь кисло-солодкий мікс, але не вистачило насиченості фруктів