Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
229,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
229,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
229,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Не зайшов мені цей смак зовсім. Очікував щось на кшталт холодного фрапучіно, а вийшло приторно і трохи хімозно. Перші затяжки ще нічого, але далі починає нудити. З плюсів — хороша насиченість пари. Але цей смак точно більше не візьму.
Топове яблуко! Приємна кислинка, солодкість у міру, не набридне навіть після довгого використання.
смак майже не відчувається, з всіх рідин lucky цей ніби без смаку
Vapebanda
Влад, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобався смак рідини(
Можемо вам порекомендувати інший смак від компанії Lucky, а саме Мохіто, Кавуневий лимонад або Вишневий лимонад) Це зараз топ 3 смаки від компанії Lucky))
Ну, такое... Вкус персика чувствуется, но как-то не очень ярко. В общем, парить можно, но не вау.
Однозначно рекомендую! Смак смородини і вишні чудово збалансований, а рідина залишає приємний посмак. Взяв навіть на подарунок другові, бо він любить ягідні смкаки
Насправді дуже хороша жижка, бо має чистий, натуральний смак без хімозності, але от хотілося б трохи більше кремовості. Проте, загалом це одна із найкращих рідин, яку я пробувала!
Вкус как у заварного крема с ревенем, неплохой, но в конце немного жестковатый. Хорошо подходит для повседневного использования, но не хватает насыщенности аромата.
Не понравилось, на вкус просто сладкая смесь