Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Зробив самозаміс із цієї малини з кавуном і результат приємно здивував, смак солодкий і м’який. Париться легко, не дере горло, що дуже важливо для мене. Хоча хотілося б трохи більше натуральності в кавуні, бо іноді відчувається штучність.
Смак реально цікавий — особливо відчувається персик і лісові ягоди, дуже смачно. Але от лимон іноді трохи перебиває інші ноти, хотілося б м’якше. Загалом рідина топова, органіка відчувається якісно.
взяла себе эту жидкость, по итогу она просто горькая, скорее безвкусная будто слегка вкус сигарет. ваниль там чувствуется на 5% и то изредка. не советую
Vapebanda
Масик, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Можемо вам запропонувати скоштувати наступного разу рідину від компанії ElfLiq - Snow Tobacco або Wick and Wire - Coco Tob, досить популярні рідини з тютюновим смаком і нотками ванілі та кокосу)
Норм, але цей смак більше не братиму, якийсь переаромлений
Подобається мені Lucky, смакує... Закохалася у персик, цей смак солодкий, дуже прикольний.
Тепер хочу придбати щось кисленьке.
Шик, моя любимая мята и Nova не разочаровали меня. Вкусно, качественно, освежающе, курю с удовольствием сейчас и точно возьму себе еще жижки этой фирмы!
Однозначно рекомендую! Смак смородини і вишні чудово збалансований, а рідина залишає приємний посмак. Взяв навіть на подарунок другові, бо він любить ягідні смкаки
Смак досить цікавий, але трохи нудний. Швидко набридає. Добре, що хоч ціна не кусається.
Відмінний смак диких ягід, який добре тримається під час паріння. Не пересушує горло, що важливо для мене.