Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
559,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Григорий про товари Hype Малина 30мл | Сольова рідина
Вкус качественный, но мне быстро надоел из-за сладости
Запах приємний, солодкий, але на смак очікував більш насиченого персика. Нікотин добре відчувається, хоча трохи деренчить у горлі. Загалом непогано, але є смачніші варіанти.

Дууже сподобався аромат, 100% ще не ра3 візьму))
Смак на любителя, але мені не зайшов — кавун занадто штучний, а лимон віддає хімією. Паріння жорстке, горло дере навіть на середньому затягуванні. З плюсів — гарна пляшечка та зручний носик для заправки. Але вдруге точно не куплю.
вкус в целом приятный, но перенасыщенный
Взяв Chaser Банан на пробу, але трохи розчарувався. Смак банана наче є, але якийсь штучний і швидко набридає. Нікотин соляний нормальний, тягнеться легко, але після кількох затяжок відчувається легка сухість у горлі. В цілому норм для різноманіття, але вдруге б не купив.
Вкус реально прикольный, прям как кукурузные хлопья с молоком, только в баночке.
жидкость как-то неприятно сушит и привкус не понятный , начало вкуса классное, окончание мимо
Сподобалось дякую
Замовив цей набір, бо люблю м’яту. Смак свіжий і доволі приємний. Нікотин відчувається м’яко, але хотілося б трохи більше насиченості. Сподобалося, що після затяжки залишається легкий холодок у роті, особливо круто в спеку. З мінусів — аромат міг би бути трішки яскравішим.