Рідини для вейпа

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
259,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

289,00 грн
249,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
199,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

309,00 грн
289,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
229,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Рідини для вейпа

Брала смак на пробу, може комусь подобається але мені 50/50, яблуко гіркувате
дуже не натуральний смак, а холодок майже не відчувався
Сложно понять вкус ощущаю просто сладость
взяла себе эту жидкость, по итогу она просто горькая, скорее безвкусная будто слегка вкус сигарет. ваниль там чувствуется на 5% и то изредка. не советую
Vapebanda
Масик, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Можемо вам запропонувати скоштувати наступного разу рідину від компанії ElfLiq - Snow Tobacco або Wick and Wire - Coco Tob, досить популярні рідини з тютюновим смаком і нотками ванілі та кокосу)
Хороша жижа
Купив цю рідину, бо назва здалась цікавою, але смак розчарував. Майже не відчувається інжир, а кактус якийсь дивний.
Після кількох затяжок з'явилась гіркота, яка тільки посилилась з часом. Можливо, комусь зайде, але особисто я більше не візьму.
Очень искусственный и вообще не насыщенный вкус, абсолютно не понравилось
Ох, ну щось таке намудрили, змішали незмішуєме, роза щось взагалі в цей мікс не вписується. Таке, чисто спробувати — піде.
Незвичайне поєднання банану й тютюну. Спочатку відчувається дивно, але з часом затягує. Смак м’який, не різкий, і не набридає навіть. Єдине, що не дуже зайшло — банан іноді відчувається занадто солодко.
На трієчку