Сольові рідини для POD-системи

Сортувати по: замовчуванням
Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Сольові рідини для POD-системи

Дуже крутий смак — зелене яблуко свіже і трохи кислувате, як треба. Самозаміс вийшов ідеально збалансований, нікотин не дере горло. Міксити було легко, навіть для новачка. Мінусів взагалі не помітив, точно братиму ще.
не сподобалось, лимон дуже штучний, важко парити
Не сказав би що це прям «сидр», але смак цікавий вийшов, мені підійшов
Не понравился, слишком сладкий
Як на мене, це дуже глибокий і насичений смак!
Смак кукурудзяних пластівців із молоком звучить круто, але в житті він якийсь слабенький і не дуже натуральний.
дуже не натуральний смак, а холодок майже не відчувався
Мне понравился этот вкус, особенно сочетание дыни и персика. Груша немного выбивается, но в общем-то неплохо.
Ничего такая, но мне б мяты по-меньше