Сольові рідини для POD-системи

Сортувати по: замовчуванням
0,00 грн
279,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
299,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
149,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
349,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
399,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

0,00 грн
339,00 грн

Немає на складі

Фільтр
Сортировка

Відгуки про товари категорії Сольові рідини для POD-системи

Смак просто топчик! Легкий, освіжаючий, саме те, що треба в спеку. Однозначно рекомендую всім!
Знайшов цей смак випадково, але тепер це мій улюблений. Затяжка м’яка, не дере горло, що для мене великий плюс.
Смородина тут прям насичена, а лід додає класної свіжості. Дуже приємно парити, особливо в спеку.
Це просто топ за свої гроші! Виноград ідеально поєднується з м’ятою, смак насичений, але не нудний. Пара м’яка, не дере горло взагалі, можна спокійно парити весь день. Дуже сподобалась приємна свіжість в посмаку, ніби реально жуйка з дитинства.
Дуже приємний смак, кавун відчувається досить натурально.
Так себе, ожидала чего-то поярче от "Желейных Мишек", но вкус немного пресноват. Парится нормально, горло не дерёт, но быстро надоедает. Взяла из-за интересного названия, но я второй раз не возьму.
Цікаве поєднання смаків, особливо сподобався лайм, а от печиву трохи не вистачає насиченості.
Жидкость супер – сладкая, с нежным привкусом мороженого, прямо как в детстве. Парить приятно, дым мягкий и ароматный. Прочность подобрана идеально, не бьет в горло. Буду брать еще точно.
приємний освіжаючий смак, як жуйка солодка м'ята)
прикольно а особливо роза було б добре чисто її смак якби був