Жидкости для вейпа

Сортировать по: умолчанию
0,00 грн
559,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
149,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
149,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
339,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

289,00 грн
249,00 грн

Нет на складе

289,00 грн
249,00 грн

Нет на складе

289,00 грн
249,00 грн

Нет на складе

289,00 грн
249,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
199,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
149,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
149,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

Фильтр
Сортировка

Отзывы о товарах категории Жидкости для вейпа

Смак манго - хімоза, а не манго. Очікував чогось кращого, але це просто жах.
Радий, що купив цю рідину, одне задоволення від паріння, але не одразу розібрався як правильно все замішати
Супер! Не надто солодкий смак, з кислинкою і дуже насичений 🔥
Приємний смак, на чай реально схожий і не надто солодкий
Хотілося б, щоб аромат був більш насиченим. Загалом хороший варіант, але не ідеальний
Кавун і лимонад – це ніби непогано, але мені чогось не вистачає. Можливо, трохи більше солодощі або кислинки, щоб смак був яскравішим. В цілому, на трієчку, можна спробувати, але не впевнений, що візьму ще раз
Най жахливіша рідина як можна таке парити
Vapebanda
Антон , доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Можемо вам запропонувати скоштувати наступного разу рідину від компанії ElfLiq, In Bottle або Lucky
Я в захваті від цього полуничного желе! Смак просто бомба, насичений і солодкий, але не нудотний. Всім рекомендую спробувати, особливо якщо ви любите полуницю.
какаято химозная кола, ну они пытались)
На цей раз приїхала рідина дуже низької якості. Курити противно.
Vapebanda
Володимир, доброго дня! Нам дуже шкода що вам не сподобалась рідина(
Можемо вам запропонувати скоштувати наступного разу рідину від компанії ElfLiq