Жидкости для вейпа

Сортировать по: умолчанию
0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
149,00 грн

Нет на складе

289,00 грн
249,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
199,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

309,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

309,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

309,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

309,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

Фильтр
Сортировка

Отзывы о товарах категории Жидкости для вейпа

Суперовий смак
Терпкуватий та важий смак, як для мене
Запах просто супер, але смак трохи слабший, ніж я думав.
Доставили швидко, жижу брав на пробу, непогана на пару днів попарити👌
Чудова рідина! Ягідний мікс дає приємний смак, який тримається довго, і надає насолоду під час кожного вдиху.
Смородина тут прям насичена, а лід додає класної свіжості. Дуже приємно парити, особливо в спеку.
Смак граната виявився занадто різким і штучним, аж неприємно. З плюсів — більш-менш нормальна насиченість, але це все. Після кількох затяжок починає набридати, та й горло дере. Не раджу.
Прийшли картриджі із боковою заправкою, хоча замовляли із верхньою, сума замовлення була 1353 з безкоштовною доставкою, заплатили 1400 грн.
Vapebanda
Юлія, Доброго дня! Нам дуже прикро що сталась така ситуація з картриджами, наразі є картриджі лише з верхньою заправкою, ми передамо інформацію у відділ по роботі з сайтом аби вони виправили фотографію картриджа на картридж з верхньою заправкою. З приводу доставки - вона була безкоштовною, ви сплатили 47 грн за переказ коштів(оскільки у вас була оплата при отриманні)
Непоганий смак, доволі натуральний. А для своєї ціни — взагалі норм варік.
Очень понравился ягодный привкус – натуральный и не слишком сладкий. Но после парения остается легкая сухость в горле.