Жидкости для вейпа

Сортировать по: умолчанию
0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
559,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
339,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
299,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
149,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
279,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
149,00 грн

Нет на складе

309,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

289,00 грн
249,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
199,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
149,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

309,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

309,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

309,00 грн
289,00 грн

Нет на складе

0,00 грн
349,00 грн

Нет на складе

Фильтр
Сортировка

Отзывы о товарах категории Жидкости для вейпа

Очень приятная и мягкая жижа в курени, аромат насыщенный, но не навязчивый.
Очень приятный вкус,сладенький
Кавун і лимонад – це ніби непогано, але мені чогось не вистачає. Можливо, трохи більше солодощі або кислинки, щоб смак був яскравішим. В цілому, на трієчку, можна спробувати, але не впевнений, що візьму ще раз
Не фанат подібних міксів, але мені подарували цей набір і я все ж таки вирішив спробувати — це кайф. Дійсно смак коли з прохолодою, для літа та весни просто ідеально підійде. Тепер беру регулярно))
Суперовий смак, дуже сподобався, адже люблю поєднання фруктів із холодом. Також сам набір виявився вельми зручним, бо я думав, що не розберусь після звичайної жижки, але з усім впорався))
Ну просто ВАУ! Один из самых приятных и ароматных вкусов что пробовала 😍
Вирішила спробувати табак, не моє :/
Дууже сподобалась рідина. Взагалі, спочатку брав на пробу, тому в маленькому об'ємі, але точно ще візьму 30 мл і не один раз!
Ну прям реально відчувається кава з молоком. Немає різкої хімії, все м'яко і приємно тягнеться. Єдиний мінус — після кількох затяжок аромат трохи набридає. В цілому для мене це 4/5
Смак максимально незвичайний, бо де б я ще спробував тютюн у поєднанні з бананом. Але, то дуже файно, мені прям зайшло, то парю із задоволенням!